Shoreditch Residence

Shoreditch Residence

Londra

Londra’nın merkezinde bulunan Shoreditch Residence, Old Street’in yanında sakin bir kent adasında yer almaktadır. Günlük ihtiyaçlarınız için market alışverişi, Shoreditch Residence’ın zemin katında mağazalar ve bir restoran bulunmaktadır. Bu tesis otel bünyesindeki spor salonu, çamaşır odası, Çalışma odası, Londra manzaralı çatı salonu, oyun konsolları bulunan oyun odası, ortak mutfak ve sinema odası gibi harika iç mekan olanakları sunmaktadır.
Londra’nın en ilham verici bölgesinde yaşayan Shoreditch, sokak sanatçılarının izleyicilere ücretsiz sanat sergisi sunmaları için yaratıcı bir oyun alanı. İhtiyacınız olan her şey yürüme mesafesinde, bağımsız butiklerde alışveriş, birinci sınıf markalar, Shoreditch high Street İstasyonu’nun yanında bulunan ünlü Box Park ve dünyaca ünlü Street Food place Brick Lane’e yürüme mesafesindedir.

Odalar

Medium Windowseat Studio

Orta boy Windowseat Studio odaları yaklaşık olarak 14.75 x 18.5 Metrekaredir. Bu öğrenci odaları daha geniş zemin alanına sahiptir. Stüdyo iyi tasarlanmış ve eksiksiz bir yatak, en-suite banyo, tam donanımlı özel mini mutfak, çalışma masası, akıllıca gizlenmiş saklama alanı, bir gardırop ve bolca okumak için mükemmel bir rahat koltuk ile donatılmıştır.

Large Windowseat Studio​

Büyük Görünüm Windowseat Studio odaları yaklaşık 29.28 x 30.76 Metrekaredir. Londra silueti manzaralı binanın üst katlarında yer alan bu odalarda tam boy yatak, ebeveyn banyosu, tam donanımlı özel mini mutfak, çalışma masası, akıllıca gizlenmiş saklama alanı, gardırop ve konforlu bir pencere koltuğu bulunmaktadır. çok okumak için mükemmel.

* Görseller örnektir, değişiklik gösterebilir.

Resimler

Lokasyon