Mile and Canalside

Mile and Canalside

Londra

Yeni inşa edilen Mile End Canalside Residence, Londra’nın doğu bölgesinde 2. bölgede yer almaktadır. Her türlü mağaza, kafe, restoran ve yakındaki istasyonla çevrili Mile End, Londra’nın başlıca turistik mekanlarına doğrudan ulaşım bağlantısına sahiptir. Dünyaca ünlü alışveriş bölgesi Oxford Street, Regent Street, Soho ve Westminster, Parlamento Binası ve Westminster Abbey için Oxford Circus istasyonuna sadece 15 dakika.

Mile End Canalside, harika iç mekan tesisleri, özel spor salonu, sinema odası, çalışma alanları ve açık hava sosyal alanları sunmaktadır.

Odalar

Window Seated Ensuite Room

Seared En-Suite Odalar yaklaşık 11 SQM’dir. Bu öğrenci odaları konforlu pencere koltukları, kompakt çift kişilik yatak, çalışma masası, çalışma alanına bağlı Wi-Fi ve banyo ile donatılmıştır. Ortak mutfak, yemek alanı ve diğer 5 ev arkadaşınızla birlikte salon.

Window Seated Roomy Studio

Ferah Stüdyo odalar yaklaşık 22 Metrekaredir. Bu öğrenci odaları konforlu cam koltuklar, kompakt çift kişilik yatak, özel bir mini mutfak, ebeveyn banyosu, çalışma alanı ve depolama alanı ile donatılmıştır.

* Görseller örnektir, değişiklik gösterebilir.

Resimler

Lokasyon