Konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile anlaşmalı olduğumuz dil okulları İçin ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Hizmetimiz siz gitmeden önce başlıyor ve dönene kadar devam ediyor. Bu sayede ülkenize dönene kadar memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Gitmenden Önceki Hizmetlerimiz

Okul Seçimi

Eğitiminizi planlama aşamasında size okullar ve programlar hakkında detaylı bilgileri sunarak, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun okulu tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Konaklama Seçimi

Farklı konaklama seçeneklerinin arasında size en uygun konaklamayı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Konaklama musaitliklerinin takibi ve aile yanı için özel durumları belirterek memnuniyetinizi arttırmaya özen gösteriyoruz.

Vize İşlemleri

Yurtdışıda eğitimin en önemli aşaması olan vize sürecini en sorunsuz şekilde atlatmak için yardımcı oluyoruz. Başvuru formlarınızın dolumu, gerekli evrakların belirlenmesi ve derlenmesi konusunda tecrübemizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Bilet Hizmetleri

Eğitim ya da konaklama tarihlerinize uygun olarak uçak bileti konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Direkt uçuş ya da aktarmalı uçuşlarınızı planlayarak seyahatinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Gittikten Sonraki Hizmetlerimiz

Öğrenci Takibi

Eğitiminiz süresince yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntıda size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Okul yada konaklama ile ilgili konularda iletişime geçerek sorunu çözmenize yardımcı oluyoruz.

Londra Ofis

Londra’da Türk çalışanların olduğu ofisimiz sayesinde ihtiyaç halinde İngiltere’de de sizin yanınızdayız.

Aile Vizesi Desteği

Öğrencilerimizin ailelerine de vize konusunda destek oluyoruz. Ziyaretleri için gereken vize işlemleri konusunda aynı hassasiyetle hizmetimizi sürdürüyoruz.

Akademik Danışmanlık

Dil eğitimi için giden öğrenciler İngiltere’de sertifika, lisan, yüksek lisan gibi eğitimlere devam etmek isterlerse, bilgilendirme, başvuru ve yeniden vize alımı süreçlerinde destek oluyoruz.

Scroll to Top