Biz Kimiz?

Tecrübeli, konusunda deneyimli ve benzer süreçlerden geçmiş eğitim danışmanları ile sizlere uzmanı olduğumuz İngiltere’de eğitim konusunda hem detaylı hem güncel bilgileri vermek ve doğru yönlendirmek isteyen bir grubuz.

Ne Yapıyoruz?

Herkes her konuda uzman olamaz bizde en iyi olduğumuz işi yapmak için İngiltere’de eğitimle ilgili her şeyi sizin için derledik. İnternette oluşan bilgi kirliliğini, ilgi çekmek için yanlış ya da eksik bilgi içeren reklamları gördükçe, doğru ve güncel bilginin olduğu bir mecra yaratarak eğitime ihtiyacı olan kişileri en doğru şekilde bilgilendirmek istiyoruz. Doğru bilgiler ışığında sizlere ücretsiz danışmanlık sunuyoruz. Danışmanlık hizmetimiz sadece gönderene kadar değil dönene kadar hem Türkiye’den hem de İngiltere’den devam ediyor.

Neden İngiltere?

Dünyanın en çok konuşulan dili İngilizce’nin çıkış noktasıdır İngiltere. İngiliz İngilizcesi en köklü ve asil İngilizcedir. Bu dili öğrenmek için İngiltere’nin birinci tercih olduğuna inanıyoruz. Akademik eğitimde ise kalitesi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile İngiltere bu konuda dünyanın en önde gelen ülkesidir. Ülkenin en önemli ihracat kalemi de denebilir. Kısa eğitim süreleri de insanların eğitimini alıp ülkelerine dönmek ve kariyerine başlamak için avantaj sağlamaktadır. 2020 itibari ile mezuniyet sonrası çalışma iznininde başlayacak olması bu ülkenin gelecekte çok daha popüler olmasına neden olacaktır.

Scroll to Top